ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ

Що таке проект «Крок назустріч людині» та «Оплата частинами»

Це новий сервіс, ініційовиний ДКЗ, за допомогою якого Ви можете здійснювати підбір лікувально-оздоровчих чи рекреаційних послуг санаторію, турбази, туркомплексу чи приватних садиб та розраховуватися за них, оплачуючи не всю їх вартість відразу, а рівномірними частинами без комісій і переплат – терміном до 6  місяців!

Оплата частинами доступна власникам:

 • картки «Універсальна»;
 • картки «Універсальна Gold»;
 • елітних карток для VIP-клієнтів (Platinum, Infinite, World Signia / Elite).
Дізнайтеся прямо зараз доступну суму ліміту по сервісу -
надішліть SMS на номер 10060 із текстом chast.
технология оплата частями

Шукайте подібні стікери на сайтах учасників проекту: "КРОК НАЗУСТРІЧ ЛЮДИНІ" 
санаторно-курортних закладів - партнерів ДКЗ  та ПРИВАТБАНКУ

стікери та позначки на сайтах санаторіїв-партнерів проектуза бажанням власника закладу,  стікер виготовляється індивідуально із засилання ЛИШЕ на його персональну сторінку

Які переваги дає «Оплата частинами без відсотків»

 • Вигідні умови – повна відсутність відсотків або мінімальна комісія (залежно від послуги, що замовляється).
 • Економія часу – вибір путівки в реальних ел. книгах поселення закладу   та оформлення покупки на місці за лічені хвилини.
 • Простота оформлення – договором є чек з усіма необхідними реквізитами (не потрібно жодних документів: довідка про доходи, ІПН, паспорт).
 • Зручне погашення – вносити платежі на картку можна без відвідування банку.

Як скористатися сервісом

п'ять кроків для оформлення покупки путівки «Оплата по частинах»
1. Дізнайтеся про Вашу доступну суму ліміту за сервісом – надішліть SMS на номер 10060 із текстом chast.
2. Оберіть необхідну Вам путівку, доступну для бронювання безпосередньо  у власних Електронних книгах санаторно-курортних закладів – партнерів ПриватБанку, або учасників клубу "BONUS-CLUB"
СПИСОК ЗАКЛАДІВ (переглянути)  за сервісом «Оплата частинами без відсотків»(демонстрація можливостей для одночасного вибору та замовлення
на прикладі кількох реально діючих приватних закладів)
УВАГА!  Сайт на стадії наповнення інформацією про лікувально-оздоровчі заклади, які пропонуватимуть Вам свої послуги. 
КІЛЬКІСТЬ НОВИХ ЗАКЛАДІВ ЩОДЕННО ПОПОВНЮЄТЬСЯ і відображаються на сторінці
САНАТОРНО-КУРОРТНІ ЗАКЛАДИ - учасники проекту
Для зацікавлених - телефонуйте
050 540-20-47 (Степан Жук)

У графі  "пояснення до замовлення" повідомте про те, що хочете оформити покупку за сервісом «Оплата частинами без відсотків», вкажіть кількість платежів та суму, на яку збираєтеся оформити розстрочку а також номер Вашої картки ПриватБанку.

Через короткий час на Вашу ел. адресу, вказану при реєстрації в Ел книгах, надійде рахунок для здійснення передоплати за замовлені послуги.

До здійснення будь-яких оплат, Вам необхідно зателефонувати по вказаному у рахунку номері телефону до адміністратора закладу і вияснити всі нюанси Вашого майбутнього поселення, проживання чи лікування і т.ін. безпосередньо у виконавця наживо. 
Лише після цього, Ви можете здійснити передоплату, розмір якої вказано у надісланому Вам рахунку
у зручний для Вас спосіб. (по перерахунку, банківською карткою чи електронним переказом).  Решту вартості  оздоровлення, зможете внести на місці під час поселення, або оформити оплату частинами у одного із співучасників проекту.
Після проведення платежу у вашій реєстраційній формі системи ДКЗ буде відображена сума, яка надійшла на рахунок обраного Вами закладу.

Розстрочка платежів на підтверджену суму оформляється на місці надання замовлених послуг адміністратором оздоровчого закладу або уповноваженою для цього особою, ім'я якої Вам буде повідомлено у рахунку, безпосередньо під час оформлення поселення.НАГОЛОШУЄМО:  У період між замовленням путівок і оформленням послуги "ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ БЕЗ ВІДСОТКІВ" Ви не повинні оформлювати інших кредитів, так як на момент поселення Вам буде відмовлено вашим банком у оформленні іншого до моменту повного погашення попереднього.

Відтак, після повернення до дому,  кожні 30 днів із моменту одержання оздоровчих послуг, вносьте на картку суму щомісячного платежу. При необхідності Вам будуть нагадувати СМС повідомленням. (Знімається додаткова оплата за СМС)
У разі відсутності на Вашій карточці необхідної для погашення  розстрочки суми, Вам автоматично буде навадаватися кредит із 4%  ставкою. 


Умови сервісу

Умови Оплата частинами
Регулярний платіж за рахунок власних коштів  0%
Регулярний платіж за рахунок кредитних коштів 4%


Як відбувається оплата покупки

Приклади схем оплати товару за сервісом на суму 2 200 грн строком на 10 місяців (11 платежів).
Приклад 1. У разі списання регулярного платежу за рахунок власних коштів сервіс для Вас абсолютно безкоштовний.
Перший платіж з картки в момент здійснення купівлі буде становити 200 грн. Щомісячні платежі поповнення картки - 200 грн.
Приклад 2. У разі списання регулярного платежу за рахунок кредитних коштів Ви заплатите комісію за регулярний платіж - 4%.
Перший платіж з картки в момент здійснення купівлі буде становити 200 грн. Щомісячні платежі поповнення картки - 208 грн.


=======================================++++++++++++++++++++++++++====================================
На сьогодні  ексклюзивний сервіс "БЕЗКОШТОВНА РОЗСТРОЧКА НА 6 місяців" лікувально-оздоровчих послуг закладів, які входять у спільноту "BONUS-CLUB", згідно офіційної домовленності з одним із партнерів цього проекту: ПРИВАТБАНКОМ, буде оформлюватися або самим закладом (у разі, якщо він відкриє розрахунковий рахунок у ПриватБанку та підключить ще три додаткові пакети із наступних:
 • - Договір про прийом платежів,
 • - Валютний рахунок,
 • - Інакасація, 
 • - Торгова виручка,
 • - Гарантовані платежі,
 • - Інтернетеквайринг,
 • - Страхування колективу,
 • - Лізінг,
 • - Елітні картки,
 • - Депозит для корпоративних клієнтів
 • - Кредит під заклад депозитиву)
або через одного із офіційних учасників клубу безпосередньо на місцях надання лікувально-оздоровчих послуг із допомогою  ПОС-терміналу.  (наявність  крединої карточки ПриватБанку "Універсальна" або  картки «Універсальна Gold» чи елітних карток для VIP-клієнтів (Platinum, Infinite, World Signia / Elite)  у клієнта  обов'язкова.
У разі їх відсутності, клієнт може її одержати у будь-якому банку протягом 15-20 хв. , якщо зробить заявку  із цієї сторінки скориставшись формою розміщеною нижче.
     Список осіб, які  уповноважені ПРИВАТБАНКОМ  оформлювати таку послугу та їх контактні дані буде розміщено лише на цій сторінці, а також на основному сайті клубу:   bonus-club.com.ua

(У даний момент сайт клубу у стадіїї розробки та наповнення. Просимо вибачити за незручності) 


1 коментар:

 1. Наголошую про те, що в даний час проект знаходиться у стані доробок.
  Ведемо активні переговори із керівництвом ПриватБанку, відшіфовуємо взаємостосунки, відкриваємо "підводні камені", які відлякують людей.
  Ми глибоко переконанні в тому, що взаємостосунки всіх сторін мають бути чисті, відверті, взаємнокоректні.

  Це і є справжній "КРОК НАЗУСТРІЧ ЛЮДИНІ"

  ВідповістиВидалити